fbpx

DEVELOPERSKÝ PROJEKT KLADNO DUBÍ

ICON-PARK

Moderní byty na Kladně 1+kk - 4+kk od 5 milionů Kč

NEJMODERNĚJŠÍ ČTVRŤ U PRAHY

Do Kladna se stěhuje čím dál více lidí, protože si zde mohou dovolit vyšší kvalitu života, jsou obklopeni přírodou, a přitom se nachází stále v bezprostřední blízkosti hlavního města Prahy.

Projekt Icon Park je součástí rozsáhlé revitalizace části Dubí a do Kladna přivede nejen nové obyvatele, ale také zde bude stát moderní mateřská škola, kavárna, obchod a park s hřištěm i s venkovní posilovnou.

4
patra
230
bytů
1+kk – 4+kk
dispozice
Q3 2025
kolaudace

Do práce ultra rychle

1. Díky plánovanému rychlovlaku můžete být do 30 minut z Kladna na Masarykově nádraží. Vlak bude stavět na letišti i všech linkách metra a bude dokončen v roce 2028.

Získáte možnost být v centru rychleji, než z některých okrajových částí v Praze.

2. Do Prahy, kde je spousta škol a univerzit, se vaše děti dostanou úplně snadno. Ale pak je tu ještě několik možností přímo v Kladně. Najdete tady spousta škol a školek s vysokou kapacitou a nachází se zde i velký kampus pro Biochemii známé univerzity ČVUT nebo známé gymnázium Kladno.

3. Vyrazte společně na kola a udělejte si pořádný výlet. Prozkoumejte neobjevená místa v nedalekých lesích nebo se vydejte do blízké chráněnné oblasti Křivoklátsko se vzácnými druhy rostlin i živočichů.

Kladno má všechno blízko

Kladno je skvělé místo pro život s bohatou nabídkou obchodů, restaurací, sportovních zařízení a kulturních akcí. Kromě toho je obklopeno přírodou a poskytuje ideální prostředí pro relaxaci a rekreaci.

V Kladně najdete vše, co potřebujete pro plnohodnotný a vyvážený život.

V centru Kladna jste za 5 minut autem i autobusem a na jednom místě zařídíte všechny denní záležitosti. Na nákupy můžete zajít do obchodních center v Kladně i v Praze, kam se dostanete do 15 minut.

AKTUÁLNĚ - VÝVOJ STAVBY PROJEKTU ICON-PARK

Stav výstavby projektu ke dni 21. 5. 2024

Projekt Icon Park má ve vlastnictví skupina BHM group. Projekt Icon Park pokračuje dle harmonogramu stavby, je zajištěné 100% financování z vlastních zdrojů BHM a Trinity Bank.

Připravujeme také Den otevřených dveří, o přesném termínu budeme informovat.

Byla dokončená hrubá stavba všech sedmi bytových domů, všude osazená okna, aktuálně probíhá zateplení fasády všech domů, osazuje se zábradlí, uvnitř domů a bytů se provádějí rozvody elektřiny, vody, kanalizace a začínají se provádět omítky.

Aktuálně se dokončuje zateplení fasády všech domů, pokračují omítkářské práce na fasádě i uvnitř domů. Vně domu probíhají také klempířské práce (svody, žlaby, atiky), na balkonech a terasách běží izolační práce. Uvnitř domů i bytů se dokončují rozvody vody, kanalizace, topení, vzduchotechniky, příčky a zbývající vyzdívky šachet. Probíhá realizace skladby podlah.

Benefity

Vyberte si své bydlení, či investiční byt

Ceny jednotek jsou dle platného ceníku na vyžádání. Ceny se liší dle konkrétní bytové jednotky, parkovacího stání a sklepa

MICHAL BLÁHA   

Prodejte nemovitost se mnou i vy
Vydělám vám více peněz bez starostí

RE/MAX Horizont   

+420 731 098 231
www.blahareality.cz

Realitní makléř Michal Bláha je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 03667413

Umístění projektu v mapě