fbpx

Jak celý proces prodeje proběhne?

Umím zvýšit cenu Vaší nemovitosti o ca. 8% například systémem aukce

Proč prodat nemovitost s profesionálem?

Získáte víc peněz

Díky mým zkušenostem v oblasti realit vám mohu zaručit zisk. Prodat vaši nemovitost sami by pravděpodobně nebylo tak úspěšné jako s mým zprostředkováním, neboť dokáži v průměru zvýšit cenu o 8 % díky neuchopení první nabídky, která přijde. To platí nejen pro aukce, ale i pro jiné prodejní kanály.

Ušetříte svůj čas

S realitami je spojena velká administrativa a obíhání úřadů. Samozřejmě byste se s tím mohli vypořádat sami, ale stojí to spoustu času a energie, kterou byste mohli věnovat jiným věcem. Například přípravě nemovitosti na prodej, sestavování smluv, organizování prohlídek a mnoho dalšího. Proto je výhodné mít po boku profesionála, který se o vše postará za vás.

Vyhnete se chybám

Prodej nemovitosti je pro většinu lidí zásadní událostí, která se v jejich životě odehrává jen několikrát. Na rozdíl od toho já prodávám nemovitosti několikrát měsíčně a mám v tomto oboru dlouholetou praxi. Díky této zkušenosti a znalostem trhu dokážu spolehlivě a efektivně vést celý proces prodeje nemovitosti a přinést vám co nejlepší výsledek.