fbpx

Jaké nemovitosti dáte přednost?

Při prodeji nemovitosti platí, stejně jako u všeho ostatního, že čím lepší příprava, tím vyšší výkon, v našem případě dosažení prodeje nemovitosti v rychlém čase za nejvyšší cenu. Posuďte sami, která nemovitost vás více zaujme?

Co všechno prodávajícímu zajistím?

Homestaging

Vzbudit emoce, zájem a touhu. To je cíl homestagingu, který vaši nemovitost ukáže v nejlepším světle. Proto je pro mě homestaging samozřejmostí. Spolupracuji se šikovnými fotografy, kameramany i tvůrci virtuálních prohlídek. Společně ručíme za to, že nemovitost vzbudí zájem na první pohled.

Účinný marketing

Prodej nemovitosti už dávno není o přidání inzerátu na S-Reality a čekání až se někdo ozve. Dělám maximum pro nalezení kvalitního zájemce. Kromě širokých sítí kontaktů RE/MAX makléřů využívám i moderní online kanály jako jsou chatboti, reklama na Facebooku, Instagramu, i ve vyhledávání. Zkrátka se starám, aby vaši nemovitost vidělo maximum lidí.

Kompletní právní servis

Práce makléře se dělí na krásno a správno. Skvělá prezentace je jedna věc, ale smlouvy dotažené do posledního písmene jsou ještě důležitější. Dlouhodobě spolupracuji s několika právnickými kancelářemi a starám se, aby pro vás transakce byla maximálně bezpečná a transparentní. Spolehlivě vás provedu celou transakcí.

Přesné stanovení ceny

Správné nacenění nemovitosti je pro úspěšný prodej naprosto klíčové. Díky několika cenovým mapám, datům o uskutečněných prodejích, posouzením konkurenčních nabídek a zkušenostem umím kvalifikovaně odhadnout hodnotu vaší nemovitosti. Po konzultaci a schválení s vámi ji pak dám za tuto částku do prodeje.

Zabezpečení financí

Bezpečí vašeho majetku a financí je po celou dobu transakce mou maximální prioritou. Proto v souladu se Zákonem o realitním zprostředkování a podle přísných pravidel pro úschovy kupních cen v RE/MAX Česká republika nabízím našim klientům úschovy jen u prověřených advokátů. 

Předvýběr a filtr zájemců

Pozvali byste si na prohlídku člověka, o kterém dopředu víte, že si vaši nemovitost nemůže dovolit? Já také ne. Proto hned na začátku procházím rejstříky exekucí a další užitečné zdroje, abych zájemce vyfiltroval a na prohlídky pozval jen ty, kteří sítem projdou.

Dodám prezentaci nemovitosti jiskru za pomoci Home stagingu

Reality jsou o emocích a špičkový první dojem má často statisícový efekt na cenu vaší nemovitosti. Proto ho nenechávám náhodě a nemovitosti na prodej připravuji profesionálně. Zájemce se musí v bytě ihned cítit příjemně. Proto používám efektivní homestaging a skvělé fotografy, kteří váš dům, byt, pozemek, areál, atd., ukáží v tom nejlepším světle. Vidíte ten rozdíl?

Která varianta u vás vzbudí větší zájem? Před, nebo po Home stagingu?

Jakou cestu prodeje nemovitosti zvolíte vy?

Vlastní cestou

Nechcete prodat nemovitost za nejvyšší cenu? Máte připraveno desítky hodin volného času? Máte mnoho energie a vytrénovanou nervovou soustavu? To vše budete nevyhnutelně investovat do prodeje nemovitosti? Máte navíc pouze omezené možnosti prodeje. Finanční transakce nemusí být bezpečná a můžete být bez právní ochrany klienta. Při neplacené inzerci, Vás budou oslovovat již od rána hlavně realitní zprostředkovatelé s cílem nabrat nemovitost do prodeje. Přijde vám to efektivní?

Neekluzivně

Opravdu chcete, aby makléři nepracovali ve vašem zájmu? V tomto modelu prodává nemovitost více dohodnutých zprostředkovatelů najednou. Ti ovšem nemohou do prodeje investovat plně své finanční prostředky, soutěží pouze mezi sebou, aby prodali za každou cenu a co nejrychleji, jinak prodělají. Inzerují na stejných serverech, často s odlišnými údaji o nemovitosti a cenami. Nepracují tím vůbec v zájmu prodávajícího s cílem prodat nemovitost za nejvyšší cenu. Opravdu to tak chcete?

Exkluzivně

Chcete prodat nemovitost za nejvyšší cenu? V dobrém čase? Bez starostí a investování svého času? S exkluzivním prodejem získáváte obrovskou dávku benefitů. Realitní profesionál se postará kompletně o vše. Vy podepisujete pouze smlouvy a krom kupní smlouvy a smlouvě o advokátní úschově může být vše navíc pohodlně on-line. Zajistí prodej na vysoké úrovni, využije maximální možnosti prezentace amarketingu nemovitosti, využije své obchodní kontakty s cílem prodat ji za nejvyšší cenu a v dobrém čase. Celá transakce bude kompletně pod právní ochranou a Katastr nemovitostí nemusíte vůbec řešit. Dává vám to smysl?

Která z variant dává větší smysl? Jde o miliónové finanční transakce, kde není prostor pro chyby

Jako profesionální realitní makléř prodávám byty, rodinné domy, bytové a činžovní domy, pozemky, zahrady, chalupy, chaty, komerční, nebytové, obchodní, výrobní prostory, kanceláře, sklady a vše ostatní, čemu se říká nemovitost, na což mám státní zkoušku profesní kvalifikace realitního zprostředkovatele.

Realitní makléř Michal Bláha B L A H A & R E A L I T Y

Realitní kancelář RE/MAX Horizont Praha