fbpx

Co všechno klientům zajistím?

Prodej a pronájem nemovitosti, tržní ocenění, ocenění pro dědická a rozvodová řízení, financování, právní servis, vyhledávání nemovitostí, investice, poradenství, výkup a mnoho dalších úkonů spojený s nemovitostmi.

Komplexní a profesionální realitní služby

Home staging

Cílem je vzbudit emoce, zájem a touhu u každého zákazníka. Proto pro mě homestaging není jen módní trend, ale samozřejmost. Spolupracuji pouze s nejlepšími fotografy, kameramany a tvůrci virtuálních prohlídek, abych zaručil, že každá nemovitost, kterou nabízím, se bude prezentovat v nejlepším světle. 

Účinný marketing

Jako zkušený realitní makléř využívám moderní online nástroje, jako jsou chatboti, reklama na sociálních sítích a online vyhledávání, abych zajistil co největší propagaci pro vaši nemovitost. Díky rozsáhlé síti kontaktů mezi RE/MAX makléři mám přístup k velkému množství potenciálních zájemců. Vaše spokojenost a úspěšný prodej jsou pro mě prioritou.

Právní servis

Kvalitní prezentace může přilákat zájemce, avšak právní aspekt je pro úspěšné dokončení obchodu zásadní. Proto spolupracuji s uznávanými právními firmami a pečlivě monitoruji průběh celé transakce od začátku až do konce. Zajišťuji, že transakce bude pro vás co nejbezpečnější a nejtransparentnější, a s jistotou vás provedu celým procesem.

 

Přesné stanovení ceny

Úspěšný prodej nemovitosti závisí na správném určení její ceny. Využívám několika cenových map, údajů o předchozích prodejích, posouzení konkurenčních nabídek a svých zkušeností, abych kvalifikovaně odhadl hodnotu vaší nemovitosti. Po konzultaci a schválení s vámi stanovím tuto částku jako prodejní cenu.

Zabezpečení financí

Během celé transakce má pro mě nejvyšší prioritu zajištění bezpečí vašeho majetku a financí. V souladu se zákonem o realitním zprostředkování a přísnými pravidly pro úschovu kupních cen v RE/MAX Česká republika, nabízím pouze prověřené advokáty pro úschovu finančních prostředků našim klientům.

Předvýběr zájemců

Při prohlídce byste pravděpodobně nechtěli trávit čas s osobou, která si vaši nemovitost nemůže dovolit, a stejně tak já. Proto již na začátku procesu procházím rejstříky exekucí a další užitečné zdroje, abych vyfiltroval zájemce a pozval na prohlídky pouze ty, kteří splňují požadovaná kritéria.

Proč prodávat nemovitost exkluzivně pouze s jedním zprostředkovatelem? 

Jako profesionální realitní makléř prodávám byty, rodinné domy, bytové a činžovní domy, pozemky, zahrady, chalupy, chaty, komerční, nebytové, obchodní, výrobní nemovitosti a prostory. Dále kanceláře, sklady a vše ostatní, čemu se říká nemovitost. K tomu jsem složil státní zkoušku profesní kvalifikace realitního zprostředkovatele. Dále Vám zajistím financování nemovitostí, hypoteční úvěry a tržní odhad ceny nemovitosti. Věnuji se také investicím do nemovitostí. Neváhejte se na mě obrátit.