fbpx

S čím Vám pomohu?

Prodej

fast

Co všechno prodávajícímu zajistím?

Home staging

Vzbudit emoce, zájem a touhu. To je cíl homestagingu, který vaši nemovitost ukáže v nejlepším světle. Proto je pro mě homestaging samozřejmostí. Spolupracuji se šikovnými fotografy, kameramany i tvůrci virtuálních prohlídek. Společně ručíme za to, že nemovitost vzbudí zájem na první pohled.

Účinný marketing

Prodej nemovitosti už dávno není o přidání inzerátu na S-Reality a čekání až se někdo ozve. Dělám maximum pro nalezení kvalitního zájemce. Kromě širokých sítí kontaktů RE/MAX makléřů využívám i moderní online kanály jako jsou chatboti, reklama na Facebooku, Instagramu, i ve vyhledávání. Zkrátka se starám, aby vaši nemovitost vidělo maximum lidí.

Kompletní právní servis

Práce makléře se dělí na krásno a správno. Skvělá prezentace je jedna věc, ale smlouvy dotažené do posledního písmene jsou ještě důležitější. Dlouhodobě spolupracuji s několika právnickými kancelářemi a starám se, aby pro vás transakce byla maximálně bezpečná a transparentní. Spolehlivě vás provedu celou transakcí.

Přesné stanovení ceny

Správné nacenění nemovitosti je pro úspěšný prodej naprosto klíčové. Díky několika cenovým mapám, datům o uskutečněných prodejích, posouzením konkurenčních nabídek a zkušenostem umím kvalifikovaně odhadnout hodnotu vaší nemovitosti. Po konzultaci a schválení s vámi ji pak dám za tuto částku do prodeje.

Zabezpečení financí

Bezpečí vašeho majetku a financí je po celou dobu transakce mou maximální prioritou. Proto v souladu se Zákonem o realitním zprostředkování a podle přísných pravidel pro úschovy kupních cen v RE/MAX Česká republika nabízím našim klientům úschovy jen u prověřených advokátů. 

Předvýběr a filtr zájemců

Pozvali byste si na prohlídku člověka, o kterém dopředu víte, že si vaši nemovitost nemůže dovolit? Já také ne. Proto hned na začátku procházím rejstříky exekucí a další užitečné zdroje, abych zájemce vyfiltroval a na prohlídky pozval jen ty, kteří sítem projdou.

Jako profesionální realitní makléř prodávám byty, rodinné domy, bytové a činžovní domy, pozemky, zahrady, chalupy, chaty, komerční, nebytové, obchodní, výrobní prostory, kanceláře, sklady a vše ostatní, čemu se říká nemovitost, na což mám státní zkoušku profesní kvalifikace realitního zprostředkovatele. Dále Vám zajistím financování nemovitostí, hypoteční úvěry a tržní odhad ceny nemovitosti. Neváhejte se na mě obrátit.