fbpx

Kdo jsem?

Jsem tělem i duší obchodník. Obchodu se aktivně věnuji od 18 let, i když má oficiální profesní kariéra začala až v roce 1999. Prošel jsem velkými nadnárodními společnostmi, ale také českou dynamickou firmou. Obchodoval jsem na straně nákupu i prodeje s mezinárodním a mimo evropským rozsahem. Domluvím se několika jazyky a obchodní energie mě stále motivuje a věřím, že nadále bude.

2020 rozhodnutí

Začátkem roku 2020 jsem došel na hranici rozhodnutí, zda být do konce profesní kariéry úspěšný obchodník pracující stále jen pro cizí firmy, které mi nepatří, nemám v nich žádný podíl, nebo se vrhnout do vlastního podnikání. V létě 2020, ve 42 letech, jsem se rozhodl a do podnikání skočil s vědomím všech možných následků. Studoval jsem, složil státní zkoušku s dalšími nutnými certifikacemi a z obchodního ředitele ve velké nadnárodní společnosti jsem se stal podnikatelem.

0 +
0 minut

kariéry

Po více jak 20 letech jsem se vzdal zaměstnanecké kariéry a bezpečí firem s pravidelnou mzdou, benefity, pojištěním, odevzdal jsem auto, notebook a vystoupil maximálně z osobní komfortní zóny. Musel jsem změnit myšlení ze zaměstnaneckého na podnikatelské a začal podnikat s veškerou zodpovědností. Pokud je tato stránka stále aktivní, znamená to, že mé rozhodnutí bylo správné. 

Ještě nemáte dost? Tak si přečtěte doporučení od zaměstnavatelů, pro které jsem pracoval. Věřte, že jsou opravdu vydřená.

Osobní motto

CO SLÍBÍM, TO SPLNÍM

To je přeci automatické řeknete si, proč to sem píšeš. Možná se ale budete divit stejně jako já – BOHUŽEL NENÍ. Sám jsem vždy udiven, když klienti poděkují, že jsem na schůzce včas, dělám svou práci, tak jak se dohodneme a jiné základní věci a vlastnosti.

VYNIKAJÍCÍ
17 recenze na
Vlasta
Vlasta
14. Červen, 2022.
S Michalem Bláhou jsem měl tu možnost několikrát spolupracovat a proto jej mohu s klidným svědomím doporučit. Je profesionál, který jede na maximum a chce být vždy nejlepší v tom, co dělá. Chápe totiž, že klíčem k vlastnímu úspěchu jsou v první řadě spokojení klienti.
Tomáš Eliáš
Tomáš Eliáš
7. Červen, 2022.
Bezproblémová spolupráce, příjemný a častý kontakt s makléřem k okamžitému řešení požadavků případných uchazečů.
Csilla Molnár
Csilla Molnár
7. Červen, 2022.
I would like to thank for the great help and professionalism for Michal, you can not have a better person to take care of your real estate business in Prague.
Kristýna Křížová
Kristýna Křížová
1. Červen, 2022.
Opravdu vřele doporučuji! P. Bláha mi s prodejem bytu velmi pomohl. Prodávala jsem byt, ke kterému jsem měla silné osobní pouto, a bylo pro mě důležité, aby byl prodej důstojný. Bylo třeba překonat různé administrativní překážky, které následně vedly ke ztrátě zájemce s nejlepší nabídkou. Přesto dokazál obratem najít jiného a přesvědčit ho, že chce za byt dát vyšší částku, než původně nabízel 🙂 Ještě jednou touto cestou děkuji za pomoc!
Daniela Zahálková
Daniela Zahálková
22. Květen, 2022.
Mohu vřele doporučit pana Michala Bláhu, za jeho profesionální, vřelé a především lidské jednání. Ještě jednou moc děkuji DZ.
petr castka
petr castka
5. Duben, 2022.
S panem Michalem Blahou je příjemné spolupracovat. Mohu vřele doporučit. Zkušený, příjemný a hlavně férový obchodník….Kéž kdyby každý v jeho oboru byl jako on. Díky moc. A věřím, že naše spolupráce bude delšího trvání. Doporučuji!
Daniel Prislin
Daniel Prislin
5. Duben, 2022.
Herr Michal Bláha von RE/MAX Horizont vermittelte den Verkauf unseres Familienbesitzes in Tschechien. Wir leben in Deutschland und mussten uns um nichts kümmern, nur um die notwendige Vertragsunterzeichnung. Herr Bláha hat alles zu unserer vollsten Zufriedenheit erledigt, er war stets freundlich und professionell. Wir empfehlen die Zusammenarbeit mit ihm in jeglicher Hinsicht.
Matyáš Hančl
Matyáš Hančl
1. Duben, 2022.
Super zkušenosti a bleskový pronájem bez starostí. Doporučuji.
Filip Ondruš
Filip Ondruš
23. Březen, 2022.
Kdyby byla spolupráce jako s Michalem Bláhou standardem na trhu prodeje nemovitostí, tak by tu byl zcela jiný standard. Makléř se rád podělí o obchodní případ, pokud ví, že z toho bude profitovat jeho klient. Podmínkou je, že musí mít ke spolupráci kvalitního partnera na druhé straně a to pan Bláha z Re/Maxu splňuje. Férové a profesionální jednání, z něhož profitují všechny strany realitní transakce, proto rád sdílím svoji referenci.

Poslechněte si prestižní podcast V Realitě na téma úspěch v realitách