fbpx

- O mně -

Jmenuji se Michal Bláha a jsem zkušený obchodník s pestrou obchodní kariérou. Z pozice obchodního ředitele jsem se rozhodl zúročit své dovednosti a zkušenosti v oblasti realitního trhu, a proto Vám nyní mohu nabídnout profesionální pomoc s prodejem či pronájmem Vaší nemovitosti.

Mluvím několika jazyky a mám za sebou bohaté zkušenosti z mezinárodního, mimoevropského i českého prostředí, a to jak z pozice nákupčího, tak prodeje. Působil jsem jak v korporátních společnostech, tak v dynamické rozvíjející se české firmě. Díky tomu jsem získal cenné obchodní dovednosti a znalosti, které nyní mohu plně využít pro dosažení co nejlepšího výsledku pro Vás.

Mezi mé hlavní přednosti patří:

  • Profesionální přístup: Každý klient je pro mě jedinečný a s jeho potřebami se zevrubně seznamuji.
  • Odborné znalosti: Neustále se vzdělávám a sleduji trendy na realitním trhu, abych Vám mohl nabídnout tu nejlepší možnou službu.
  • Spolehlivost: Můžete se na mě spolehnout, že vše zařídím zodpovědně a včas.
  • Transparentnost: Vždy budete mít přehled o všech krocích a budete informováni o vývoji celého procesu.
  • Individuální přístup: Spolupráce se mnou je bez stresu a v přátelské atmosféře.

Moje motto zní: „CO SLÍBÍM, TO SPLNÍM“. To je zárukou toho, že se s Vámi budu plně věnovat prodeji či pronájmu Vaší nemovitosti a udělám maximum pro dosažení Vašich cílů, neváhejte se na mě obrátit.

Prohlédněte si mé reference a přesvědčte se o mém přístupu a dosažených výsledcích.

Kdo jsem?

Jsem tělem i duší obchodník. Obchodu se aktivně věnuji od 18 let, i když má oficiální profesní kariéra začala až v roce 1999. Prošel jsem velkými nadnárodními společnostmi, ale také českou dynamickou firmou. Obchodoval jsem na straně nákupu i prodeje s mezinárodním a mimo evropským rozsahem. Domluvím se několika jazyky a obchodní energie mě stále motivuje a věřím, že nadále bude.

2020 rozhodnutí

Začátkem roku 2020 jsem došel na hranici rozhodnutí, zda být do konce profesní kariéry úspěšný obchodník pracující stále jen pro cizí firmy, které mi nepatří, nemám v nich žádný podíl, nebo se vrhnout do vlastního podnikání. V létě 2020, ve 42 letech, jsem se rozhodl a do podnikání skočil s vědomím všech možných následků. Studoval jsem, složil státní zkoušku s dalšími nutnými certifikacemi a z obchodního ředitele ve velké nadnárodní společnosti jsem se stal podnikatelem.

25+ kariéry

Po více jak 20 letech jsem se vzdal zaměstnanecké kariéry a bezpečí firem s pravidelnou mzdou, benefity, pojištěním, odevzdal jsem auto, notebook a vystoupil maximálně z osobní komfortní zóny. Musel jsem změnit myšlení ze zaměstnaneckého na podnikatelské a začal podnikat s veškerou zodpovědností. Pokud je tato stránka stále aktivní, znamená to, že mé rozhodnutí bylo správné. 

Doporučení a kvalifikace

Ještě vás zajímá více? Přečtěte  doporučení od zaměstnavatelů, pro které jsem pracoval. Věřte, že jsem si tato doporučení opravdu vydřel.

Mé motto

CO SLÍBÍM, TO SPLNÍM

To je přeci automatické řeknete si. Možná se ale budete divit stejně jako já – bohužel není. Sám jsem vždy trochu udiven, když klienti poděkují, že jsem na schůzce včas, dělám poctivě svou práci, tak jak se dohodneme a jiné základní věci a vlastnosti. Pro mě je dohoda závazkem a to samé očekávám od mých obchodních partnerů.

Jsem dobrým andělem

MICHAL BLÁHA   

Prodejte nemovitost se mnou i vy
Vydělám vám více peněz bez starostí

RE/MAX Horizont   

+420 731 098 231
www.blahareality.cz

Proč jsem změnil svou úspěšnou kariéru

Reportáž ČT1 - vývoj cen nemovitostí, únor 2024