fbpx

Jmenuji se Michal Bláha, zkušený obchodník s pestrou obchodní kariérou, který se rozhodl uplatnit své dovednosti pro prodej nemovitostí. S obchodními a komunikativními schopnostmi se zásadou „CO SLÍBÍM, TO SPLNÍM“ se zaručuji za efektivní prodej Vaší nemovitosti

Ještě jsem vás nepřesvědčil? Tomu rozumím, stále se neznáme osobně, čtěte dál

Kdo jsem?

Jsem tělem i duší obchodník. Obchodu se aktivně věnuji od 18 let, i když má oficiální profesní kariéra začala až v roce 1999. Prošel jsem velkými nadnárodními společnostmi, ale také českou dynamickou firmou. Obchodoval jsem na straně nákupu i prodeje s mezinárodním a mimo evropským rozsahem. Domluvím se několika jazyky a obchodní energie mě stále motivuje a věřím, že nadále bude.

2020 rozhodnutí

Začátkem roku 2020 jsem došel na hranici rozhodnutí, zda být do konce profesní kariéry úspěšný obchodník pracující stále jen pro cizí firmy, které mi nepatří, nemám v nich žádný podíl, nebo se vrhnout do vlastního podnikání. V létě 2020, ve 42 letech, jsem se rozhodl a do podnikání skočil s vědomím všech možných následků. Studoval jsem, složil státní zkoušku s dalšími nutnými certifikacemi a z obchodního ředitele ve velké nadnárodní společnosti jsem se stal podnikatelem.

0 +

kariéry

Po více jak 20 letech jsem se vzdal zaměstnanecké kariéry a bezpečí firem s pravidelnou mzdou, benefity, pojištěním, odevzdal jsem auto, notebook a vystoupil maximálně z osobní komfortní zóny. Musel jsem změnit myšlení ze zaměstnaneckého na podnikatelské a začal podnikat s veškerou zodpovědností. Pokud je tato stránka stále aktivní, znamená to, že mé rozhodnutí bylo správné. 

Ještě vás zajímá více? Přečtěte zajímavá doporučení od zaměstnavatelů, pro které jsem pracoval. Věřte, že jsem si tato doporučení opravdu vydřel.

Osobní motto

CO SLÍBÍM, TO SPLNÍM

To je přeci automatické řeknete si, proč to sem píšeš. Možná se ale budete divit stejně jako já – BOHUŽEL NENÍ. Sám jsem vždy udiven, když klienti poděkují, že jsem na schůzce včas, dělám poctivě svou práci, tak jak se dohodneme a jiné základní věci a vlastnosti. Pro mě je dohoda závazkem

Stále nemáte jistotu že jsem ten pravý pro Vaši nemovitost? Zavolejte mi, rád se s vámi osobně setkám

+420 731 098 231

michal.blaha@re-max.cz