fbpx

Děkuji, že Vás zajímá něco více o mě

Mé osobní motto zní – Co slíbím, to splním!

Kdo jsem?

Jsem tělem i duší obchodník prakticky již od mala. Učitelem byl můj děda, který mě zahrnoval do svých obchodních aktivit, které navazovaly na jeho působení v tehdejším západním Německu. Získal jsem podvědomí o západním podnikání, myšlení a také němčinu prakticky zdarma. Obchodu se aktivně věnuji od 18 let, i když má oficiální profesní kariéra začala až v roce 1999. Prošel jsem velkými nadnárodními společnostmi, ale také českou dynamickou firmou. Obchodoval jsem na straně prodeje i nákupu s mezinárodním a mimo evropským rozsahem. Domluvím se několika jazyky a obchodní energie mě stále motivuje a věřím, že nadále bude.

2020 rozhodnutí

Začátkem roku 2020 jsem došel na hranici rozhodnutí, zda být do konce profesní kariéry úspěšný obchodník pracující stále jen pro cizí firmy, které mi nepatří, nemám v nich podíl nebo se vrhnout do vlastního podnikání. V létě 2020, ve 42 letech, jsem si řekl, že když budu do vlastního podnikání dávat to, co dávám firmám pro které pracuji, proč by to nemělo fungovat. Rozhodl jsem se a skočil do reality, konkrétně do světa realit. Studoval jsem a složil potřebnou státní zkoušku + další certifikace a z obchodního ředitele ve velké nadnárodní společnosti jsem se stal úspěšným podnikatelem a certifikovaným realitním zprostředkovatelem.

0 +

kariéry

Po více jak 20 letech jsem se vzdal zaměstnanecké kariéry a bezpečí firem s pravidelnou mzdou, benefity, pojištěním, odevzdal jsem auto, notebook a vystoupil jsem maximálně z osobní komfortní zóny. Musel jsem změnit myšlení ze zaměstnaneckého na podnikatelské a vrhnul se na plno do podnikání s veškerou zodpovědností. Pracoval jsem dlouhodobě, a to jak na obchodních dovednostech, tak hlavně na sobě a věřím, že to vše je mou velkou výhodou a předností v podnikání a obrovské konkurenci. Má motivace vždy byla kvalitně vykonaná práce, za kterou klient rád zaplatí.

Děkuji

Velmi oceňuji potvrzení mých kvalit od zaměstnavatelů, klientů, přátel, kolegů, což prokazují referenčními dopisy, viz sekce doporučení, dále v komentářích na sociálních sítích a hlavně ústně – to vždy nejvíce potěší. Za svůj standard považuji hlavně profesionalitu, etiku, komunikaci na úrovni, ochotu, nadhled, cit, porozumění, férovost. 

Těším se na úspěšnou spolupráci.

Michal Bláha – B L A H A & R E A L I T Y