fbpx

Odhad ceny nemovitosti

Odhad ceny nemovitosti zdarma

Jak se vyvíjí cena vašeho bytu, domu nebo třeba pozemku? Rádi vám to bezplatně zjistíme.

Online odhad ceny nemovitosti zdarma

 

Hodnota nemovitostí se během posledních několika let na spoustě míst v ČR změnila. Chcete zjistit, kolik je aktuální hodnota té vaší? Vyplňte prosím krátký formulář a já vám odhad zdarma vypracuji.

 

Specializuji se na Prahu, Středočeský kraj, Plzeň a okolí

  1. Chytré nástroje

  Pro odhad bytu nebo domu používám nejmodernější nástroje jako jsou cenové mapy, které přímo z katastru počítají skutečné ceny nemovitostí.

  2. Zkušený odhadce

  Je důležité znát lokalitu nemovitosti, proto dokáži v ocenění kalkulovat i s vlivy, které zatím chytré aplikace nezahrnují.

  3. Přesný výsledek

  Získáte podrobný obrázek o tom, jakou hodnotu vaše nemovitost má a také odhad, za kolik bych ji byl schopen prodat. V klidu si tak můžete rozmyslet další postup.

  Jak probíhá prodej nemovitosti se mnou?

  Vaši nemovitost neprodám prvnímu, kdo si o ni řekne, ale vždy najdu kupce, který je připraven zaplatit nejvyšší částku. Postaráme se o kompletní přípravu, marketing i papírování, takže si můžete dát nohy nahoru.

  MICHAL BLÁHA   

  Prodejte nemovitost se mnou i vy
  Vydělám vám více peněz bez starostí

  RE/MAX Horizont   

  +420 731 098 231, michal.blaha@re-max.cz
  www.blahareality.cz

  VYNIKAJÍCÍ
  17 recenze na
  Vlasta
  Vlasta
  14. Červen, 2022.
  S Michalem Bláhou jsem měl tu možnost několikrát spolupracovat a proto jej mohu s klidným svědomím doporučit. Je profesionál, který jede na maximum a chce být vždy nejlepší v tom, co dělá. Chápe totiž, že klíčem k vlastnímu úspěchu jsou v první řadě spokojení klienti.
  Tomáš Eliáš
  Tomáš Eliáš
  7. Červen, 2022.
  Bezproblémová spolupráce, příjemný a častý kontakt s makléřem k okamžitému řešení požadavků případných uchazečů.
  Csilla Molnár
  Csilla Molnár
  7. Červen, 2022.
  I would like to thank for the great help and professionalism for Michal, you can not have a better person to take care of your real estate business in Prague.
  Kristýna Křížová
  Kristýna Křížová
  1. Červen, 2022.
  Opravdu vřele doporučuji! P. Bláha mi s prodejem bytu velmi pomohl. Prodávala jsem byt, ke kterému jsem měla silné osobní pouto, a bylo pro mě důležité, aby byl prodej důstojný. Bylo třeba překonat různé administrativní překážky, které následně vedly ke ztrátě zájemce s nejlepší nabídkou. Přesto dokazál obratem najít jiného a přesvědčit ho, že chce za byt dát vyšší částku, než původně nabízel 🙂 Ještě jednou touto cestou děkuji za pomoc!
  Daniela Zahálková
  Daniela Zahálková
  22. Květen, 2022.
  Mohu vřele doporučit pana Michala Bláhu, za jeho profesionální, vřelé a především lidské jednání. Ještě jednou moc děkuji DZ.
  petr castka
  petr castka
  5. Duben, 2022.
  S panem Michalem Blahou je příjemné spolupracovat. Mohu vřele doporučit. Zkušený, příjemný a hlavně férový obchodník….Kéž kdyby každý v jeho oboru byl jako on. Díky moc. A věřím, že naše spolupráce bude delšího trvání. Doporučuji!
  Daniel Prislin
  Daniel Prislin
  5. Duben, 2022.
  Herr Michal Bláha von RE/MAX Horizont vermittelte den Verkauf unseres Familienbesitzes in Tschechien. Wir leben in Deutschland und mussten uns um nichts kümmern, nur um die notwendige Vertragsunterzeichnung. Herr Bláha hat alles zu unserer vollsten Zufriedenheit erledigt, er war stets freundlich und professionell. Wir empfehlen die Zusammenarbeit mit ihm in jeglicher Hinsicht.
  Matyáš Hančl
  Matyáš Hančl
  1. Duben, 2022.
  Super zkušenosti a bleskový pronájem bez starostí. Doporučuji.
  Filip Ondruš
  Filip Ondruš
  23. Březen, 2022.
  Kdyby byla spolupráce jako s Michalem Bláhou standardem na trhu prodeje nemovitostí, tak by tu byl zcela jiný standard. Makléř se rád podělí o obchodní případ, pokud ví, že z toho bude profitovat jeho klient. Podmínkou je, že musí mít ke spolupráci kvalitního partnera na druhé straně a to pan Bláha z Re/Maxu splňuje. Férové a profesionální jednání, z něhož profitují všechny strany realitní transakce, proto rád sdílím svoji referenci.

  Realitní makléř Michal Bláha je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 03667413